pirmdiena, 2015. gada 7. decembris

Skrundas pilsētas bibliotēkā godina čaklākos lasītājus3. decembrī Skrundas pilsētas bibliotēkā uz tikšanos tika aicināti čaklākie bibliotēkas lasītāji. Pasākumā piedalījās dažāda vecuma labākie un cītīgākie bibliotēkas lietotāji.
Svētku vakarā  čaklākajiem bibliotēkas lasītājiem bija iespēja pabūt kopā ar Dailes teātra aktieri, Jezupa tēla atveidotāju seriālā “UgunsGrēks” un šova “Izklausies redzēts” uzvarētāju Kristapu Rasimu. Ar sirsinīgu smaidu un labu humora izjūtu apveltītais aktieris priecēja klātesošos ar dziesmām un stāstiem no savas dzīves un ne tikai. Tikšanos Kristaps atklāja ar latviešiem ļoti mīļo “Lilioma dziesmu”, aicinot ikvienu pievienoties dziedāšanā. Aktieris klātesošos iesaistīja arī jautrā aktivitātē dziesmas “Tumša, tumša tā eglīte” laikā, kur varēja ne tikai dziedāt līdzi, bet arī nedaudz izkustēties. Vienkāršais un sirsnīgais mākslinieks pasākuma gaitā lika pasmaidīt ne vienu reizi vien, smieklu šalti izpelnījās arī viņa stāstījums latgaļu mēlē, kuru papildināja gan žesti, gan attiecīgā mīmika. Klātesošie varēja arī uzdot savus jautājumus aktierim. Pārsvarā jautājumi skāra Kristapa privāto dzīvi , seriālu “Ugunsgrēks” un lielā interese par dalību šovā “Izklausies redzēts”. Ikvienu klātesošo aktieris pavadīja ar sirsnīgu smaidu un iejutās kompānijā kā savējais – vienkāršs un sirsnīgs puisis no Latgales.
 Katrs uzticīgākais Skrundas pilsētas bibliotēkas lasītājs saņēma dāvanā kalendāru ar bibliotēkas logo un fotogrāfijām. Pasākums bija kupli apmeklēts un noritēja ļoti sirsnīgā, draudzīgā noskaņā!

 

Nav komentāru: