piektdiena, 2016. gada 4. marts

Tikšanās ar dziesminieku Ēriku Loku.3.marta pēcpusdienā Skrundas pilsētas bibliotēkā viesojās dziesminieks  Ēriks Loks.
Ēriks Loks savulaik kļuva populārs kā viens no radio raidījuma "Zvaigznīšu brīdis" veidotājiem un dalībniekiem, vēlāk strādāja Radio SWH. Kopā ar Robertu Gobziņu dziedājis projektā "Dzidriņas megasistēma", bet valsts mēroga slavu viņam atnesa albums "Jūnijs matos" deviņdesmito gadu vidū, kurā bija iekļautas Ērika iedziedātās Raimonda Paula dziesmas.

Vēlme spēlēt ģitāru Ērikam bijusi jau bērnībā, bet piepildījusies tikai pēc četrdesmit gadu vecuma, kad sieva Ziemassvētkos uzdāvinājusi ģitāru. Pēc kāda laika ciemos atnākušas arī  dziesmas. Uzstājoties festivālos un sniedzot autorkoncertus, Ēriks, galvenokārt, izpilda paša rakstītās dziesmas ,kā arī vairākas Normunda Rutka kompozīcijas. Ēriks labprāt sniedz autorkoncertus kā dziesminieks, kā arī viņš piedalījies Vislatvijas dziesminieku saietā, Mūzikas un mākslas festivālā "Bildes" un Starptautiskajā dziesminieku festivālā "Bardu rudens".
Dziesminieka stāstījums mijās  ar pašu komponētām dziesmām un vārdiem , kā arī ar citu autoru dziesmām.Tikšanās divu stundu garumā pagāja nemanot!

Nav komentāru: